درباره ما

 

فروشگاه اینترنتی تی‌ هلت عرضه کننده محصولات شرکت نیوشانیک در سال 1400 توسط علی سپهری نماینده رسمی شرکت نیوشا راه اندازی شد . تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت تی‌هلت مربوط به شرکت نیوشانیک و با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در کشور عزیزمان ایران تولید شده است.

فروش محصولات شرکت نیوشانیک فقط توسط نمایندگان فروش این شرکت انجام می پذیرد . ما نمایندگان بر این باوریم محصولات شرکت نیوشانیک منحصر به فرد است که باید توسط مشاوران فروش نیوشا به بهترین شکل توزیع و ارسال گردد. در سایت تی‌هلت مشاوره آنلاین و سریع انواع پک های سلامت و دمنوشها و چای های پذیرایی انجام می گیرد و سپس با شما تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعاتی درباره وضعیت جسمانی به شما بهترین دمنوش را ارائه و پیشنهاد می کنیم.

مشاور ارشد سایت تی‌هلت ( علی سپهری ) محقق و پژوهشگر در زمینه طب سنتی و گیاه درمانی می باشند که با تشخیص عارضه های بدن از طریق مزاج شناسی به شناسایی التهابات و عارضه های بدن فرد می پردازند و با بهترین تشخیص، راهکارهای مناسب بدن هر فرد را ارائه می دهند. لطفا جهت مشاوره کامل به شماره تلفن 09903330427 در واتس‌آپ یا تلگرام یا ایتا پیام دهید.